Wypiekacz do chleba Unold Extra 68511

Dobrze wypieczony chleb, z chrupiącą skórką, z różnego rodzaju mąki – pszenny, razowy, z ziarnami lub na słodko to doskonała podstawa energetycznego śniadania. Jednak zamiast biegać co rano po świeże pieczywo można mieć własną małą domową piekarnię –  dzięki nowoczesnym automatom do chleba. Prezentujemy wypiekacz do chleba Unold Extra 68511.

Wypiekacz o mocy 700W ma wymiary 34 x 41 x 22 cm i waży 7,5 kg. W wyposażeniu posiada foremki do pieczenia:

  • podwójną formę do pieczenia – każda 10,0 x 12,5 x 15,2 cm
  • dużą formę do pieczenia 22,3 x 12,7 x 15,2 cm.

Foremki mają powłokę antyprzyczepną Quantanium. W dużej formie można upiec chleb o masie 750 – 1800g, a w każdej z podwójnych foremek 350-500 g.  Maksymalna ilość mąki w dużej formie to 1000 g, a w podwójnej każda maksymalnie 350 g.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Urządzenie zostało wyposażone w kabel  długości jednego metra, który jest zamontowany na stałe. Obudowa opiekacza jest wykonana z lakierowanej blachy stalowej, a pokrywa z tworzywa sztucznego z oknem do podglądu. W ramach akcesoriów do zestawu dołączone są oprócz form do pieczenia 2 małe ugniatarki, 2 duże ugniatarki do dużej formy do pieczenia, 2 wygięte ugniatarki do podwójnej formy do pieczenia, pojemnik z miarką, łyżka do odmierzania, szpikulec z haczykiem do wyjmowania ugniatacza.  Jednorazowo można upiec jeden duży chleb albo dwa mniejsze. W urządzeniu automatycznie mieszane są składniki, wyrabiane i zostawione do wyrośnięcia ciasto i pieczenie chleba. Wypiekacz posiada 9 programów automatycznych i jeden program indywidualny. Istnieje możliwość zaprogramowania pracy urządzenia do 13 godzin i ustawienia jednego z trzech stopni przyrumienienia skórki. A dodatkowy komfort użytkowania zapewnia precyzyjny wskaźnik przebiegu programu na podświetlanym ekranie LCD.