Wege siła. Dieta roślinna dla sportowców i miłośników aktywnego trybu życia

„Wege siła. Dieta roślinna dla sportowców i miłośników aktywnego trybu życia” to książka autorstwa Brendana Brazier, byłego kulturysty, triatlonisty i dwukrotny zwycięzca ultramaratonu na dystansie pięćdziesięciu kilometrów.

Wege dieta dla każdego

Przez VegNewsmagazine Brendan Brazier został nazwany jednym z najbardziej inspirujących wegan wszechczasów i jest uważany za niekwestionowany autorytet w kwestii odżywiania opartego na diecie roślinnej. Od wielu lat poprzez właściwą dietę oraz aktywność fizyczną pomaga ludziom w Stanach Zjednoczonych prowadzić zdrowy tryb życia i na własnej skórze udowadnia skuteczność swojej diety oraz całościowej filozofii życia i odżywiania. Jego książka „Wege Siła” to długoterminowy plan żywienia oparty wyłącznie na diecie roślinnej, który pomoże uzyskać zdrowe, zgrabne ciało, lepszą kondycję psychiczną, a także zapewni mnóstwo energii i witalności.

wege siła

okazje.info.pl

W książce znajdziemy informacje na temat tego jak zredukować tłuszcz i zwiększyć masę mięśniową, zwiększyć ogólną odporność, spać lepiej i spokojniej, zadbać o lepszy nastrój, zredukować widoczne oznaki starzenia, obniżyć cholesterol, a także pozbyć się chęci na śmieciowe, pozbawione wartości odżywczych jedzenie. W książce, na trzystu dwudziestu stronach, zawarto ponad sto przepisów na smaczne i pełnowartościowe dania oraz na przekąski, żele energetyczne i napoje sportowe idealne podczas ćwiczeń i wysiłku fizycznego.