Wagi kuchenne od Terraillon

Użytecznym akcesorium kuchennym jest waga służąca do odważania składników na różne potrawy, a szczególnie tych do wyrobu ciast czy chociażby domowego pieczywa, gdzie proporcje maja bardzo duże znaczenie. Wagi mogą mieć charakter mechaniczny, tradycyjny lub też nowoczesny, cyfrowy. Prezentujemy wagę idealną do kuchni w stylu vintage, o tradycyjnym charakterze i sposobie pomiaru oraz zabawną, nowoczesną wagę elektroniczną.

Tradition 500 od Terraillon

Tradition 500 Terraillon to mechniczna waga kuchenna do pięciu kilogramów, ważąca z dokładnością do dziesięciu gramów. Wykonano ją ze stali nierdzewnej i wyposażono w duży i czytelny wyświetlacz. Ta prosta i niezawodna waga z pewnością spełni oczekiwania użytkownika. Wymiary wagi to  24 x 21 x 26 cm. Pojemność misy wagowej to jeden litr. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją. Terraillon to europejska firma rodzinna, założona w 1946 roku przez Paula Terraillon, francuskiego zegarmistrza, który użył swych umiejętności tworzenia zegarów do zaprojektowania wag kuchennych, a następnie wag łazienkowych. 

waga kuchenna

okazje.info.pl

T 1040 

Waga T 1040 to kuchenny klasyk w nowej odsłonie, z niezwykle apetycznym wzorem na nią naniesionym. Waga jest elektroniczna, a jej piękny wygląd sprawia, że ma nie tylko funkcję ważenia, ale spełnia również rolę ozdobną i wspaniale komponuje się z innymi nowczesnymi dodatkami. Ta elektroniczna waga kuchenna została wykonana ze szkła i ma ozdobny nadruk. Dokonuje pomiaru maksymalnie do trzech kilogramów, z dokładnością do jednego grama. W zestawie znajduje się podróżne etui. Ma wyświetlacz LCD o wymiarach 63 x 30 mm, a cała waga ma wymiary 20 x 18 x 1,3 cm i objęta jest dwuletnią gwarancją. 

waga kuchenna

okazje.info.pl