Urządzenie do gotowania na parze Babycook Solo 4w1 od Beaba

Urządzenie do gotowania na parze Babycook Solo 4w1 od Beaba pozwoli przygotować pełny posiłek dla dziecka przy użyciu tylko jednego urządzenia – od przystawek, przez obiad do deseru – w jedyne 15 minut. Babycook gotuje na parze, miksuje, podgrzewa i rozmraża. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, ponieważ jeden przycisk pełni wiele funkcji. Gotowanie na parze zapewnia smaczne i zdrowe posiłki, w których zachowane są wartości odżywcze i witaminy. To szczególnie ważne w okresie przechodzenia przez dziecko z butelki na posiłek stały, ale również w późniejszym okresie. Miksowanie umożliwia przygotowanie posiłku zmielonego na zupkę, w formie bardzo drobno posiekanych składników lub na puree. Można też tylko delikatnie posiekać czy rozdrobnić np. kawałek mięsa dla starszego dziecka. Zdecydujemy o gęstości posiłku dzięki wygodnemu regulatorowi miksowania. Babycook ułatwia dostosowanie konsystencji posiłków do aktualnego etapu rozwoju żywieniowego dziecka. Podgrzewanie i rozmrażanie pozwoli na podanie dziecku przygotowanego wcześniej posiłku.

gotowanie dla dzieci

okazje.info.pl

Pojemność dzbanka to 1100 ml, dzięki czemu przygotować możemy np. obiadek na kilka dni wprzód i zamrozić go w mniejszyvh porcjach. Babycook jest kompaktowy i można zabrać go ze sobą na wakacje lub gdziekolwiek indziej, gdzie może być potrzebny. Idealnie sprawdzi się też na przykład w małej kuchni. Dzięki wygodnemu zamknięciu Babycook Solo można używać tylko jedną ręką – bez problemu otworzymy dzbanek, wyjmiemy go z urządzenia i przełożymy posiłek na talerz.

Baza wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada zabezpieczenie – Babycook nie uruchomi się jeśli dzbanek nie jest poprawnie zainstalowany. Wyłączy się też automatyczne po zakończeniu pracy – po wyłączeniu urządzenie wydaje sygnał dźwiękowy. Dołączona szpatułka ułatwia wyjęcie koszyczka z jedzeniem. Wszystkie elementy (oprócz bazy z kablem zasilającym) można myć w zmywarce.