Severin KM 3909 – nowy uniwersalny robot kuchenny

Zagniatanie ciasta, ucieranie i szatkowanie warzyw, a może wymieszanie składników na dowolną masę? Jeśli potrzebujesz wykonać którąś z tych czynności, może Ci się przydać robot kuchenny Severin KM 3909, który niedawno trafił na sklepowe półki.

źródło: Severin

źródło: Severin

W komplecie z robotem dostajemy końcówkę do wyrabiania ciasta, trzepak, a także specjalne wkładki do tarcia i krojenia. Każde z tych akcesoriów jest wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich podwyższoną trwałość nawet przy częstym korzystaniu. Moc modelu Severin KM 3909 znajduje się na poziomie 375 W. Korzysta można z dwóch stopni prędkości, a także z osobnego przycisku pulsacyjnego.

źródło: Severin

źródło: Severin

Nasadka, która sprzedawana jest razem z urządzeniem, pozwala używać go jako robota tradycyjnego, miksera stojącego i poręcznego blendera. Warto również wspomnieć o pojemniku roboczym mieszczącym do 1,5 l składników, podwójnym mechanizmie zabezpieczającym nie pozwalającym na uruchomienie robota gdy misa bądź pokrywa znajdują się w niewłaściwej pozycji oraz antypoślizgowych nóżkach wykonanych z gumy.