Ranking wypiekaczy do chleba

Domowy wypiek chleba staje się coraz bardziej popularną praktyką, która szczególnego, rodzinnego wydźwięku nabiera w okresie przedświątecznym. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem urządzenia do wypieku chleba, a w wyborze z pewnością pomoże nam ranking wypiekaczy do chleba na okazje.info: http://www.okazje.info.pl/

Pierwsze miejsce, z blisko 50-cio procentowym udziałem w Top 20 zajął wypiekacz marki Zelmer, model 43z010. Wypiekacz ten pozwala na wypiekanie takich rodzajów pieczywa jak: białe, razowe, słodkie, ciasto francuskie – bez konserwantów czy polepszaczy, zatem zdrowe i naturalne. Wypiekacz Zelmer 43z010 został wyposażony przez producenta w 12 programów pieczenia oraz 3 stopnie zrumienienia. Ponadto posiada programator czasu, dzięki któremu można ustalić dokładną godzinę, o której wypiek ma być gotowy. Wypiekacz firmy Zelmer posiada także inne innowacyjne rozwiązania wzbogacające go, np. możliwość wyrabiania dżemu.

mall.pl

mall.pl

Drugi w rankingu jest wypiekacz Moulinex OW 6118 Bread of the World. Posiada specjalną foremkę, która umożliwia wypiekanie bagietek. Wyposażono go w dwa mieszadła gwarantujące dobre wymieszanie składników. Wypiekacz ma dużą moc –  1600 W, a sprzedawany jest w zestawie z akcesoriami i książką z przepisami. Posiada 19 programów, w tym program bezglutenowy. Można w nim również przygotować ciasto na makaron oraz dżem.

mall.pl

mall.pl

Na trzecim miejscu uplasował się inny wypiekacz marki Zelmer, model nr 43Z011. Jest to piec do chleba z ośmioma automatycznymi programami wypiekania. Forma i mieszadła pokryte są nieprzywierającą powłoką. W przypadku krótkiej przerwy w dostawie prądu, wynoszącej do 5 minut, pozycja programu jest zapamiętywana i urządzenie może kontynuować pracę po usunięciu awarii. Funkcja ta jest aktywna, gdy program został zatrzymany przed fazą mieszania ciasta. Piec wyposażony jest w sygnalizację dźwiękową – informującą o początku i końcu pracy oraz o dodawaniu składników. Plastikowa obudowa urządzenia nie nagrzewa się podczas pieczenia.

electro.pl

electro.pl