Ranking wyciskarek wg Okazje.info – Gotie Topjuicer GSJ-620

Na wysokim, drugim miejscu w rankingu popularności wyciskarek do soków według serwisu Okazje.info, znalazła się nowoczesna w wyglądzie i funkcjonalności wyciskarka Gotie Topjuicer GSJ-620. 

Świeże i odżywcze soki

Dzięki modelowi Evergreen od Gotie, przygotowywanie soków z warzyw, owoców i ziół stanie się proste, łatwe i przyjemne, a my i nasze dzieci będziemy mogli zapomnieć o pseudo – sokach z kartonika, dosładzanych i nierzadko „wzbogacanych” o ulepszacze smaku. Z prezentowaną wyciskarką będziemy mogli stworzyć własną kompozycję smaków, dobierając produkty tak, aby skutecznie uzupełniać witaminy i mikroelementy w naszej codziennej diecie. Co więcej, wyciskarka posiada też przystawkę do szatkowania, która pozwoli na przygotowanie doskonałych surówek i sałatek owocowych. Sitka o oczkach różnej grubości pozwolą nam z kolei na wybór soków z większa lub mniejszą iością błonnika.

wyciskarka wolnoobrotowa ranking

okazje.info.pl

Wyciskarka posiada intuicyjne, podświetlane ikony na panelu sterowania, które pozwalają na wybór jednej z aż dziewięciu funkcji urządzenia. Dotykowe przyciski wykonane są w technologii pojemnościowej i reagują już nawet na lekkie muśnięcie palcem. Wbudowany system antywibracyjny zapewnia niski poziom hałasu. Cały sekret soków z tej wyciskarki tkwi w wolnych obrotach, ponieważ im są one niższe, tym delikatniej wyciskane są owoce i warzywa, a to oznacza więcej w nich wartości odżywczych.