Pyszna kawa w kilka sekund z nowym młynkiem MPM

Kawa ma najlepszy aromat wtedy, gdy jest świeżo zmielona. Dlatego też Ci, którzy jeszcze nie są w posiadaniu własnego młynka, a kochają pić pyszną kawę, powinni zainteresować się nowym młynkiem MPM MMK-04M. Jest on niedrogi (niecałe 90 zł), a przy tym niezwykle funkcjonalny i elegancki.

5

źródło: MPM

Model MMK-04M został wykonany ze stali nierdzewnej. Jego antypoślizgowe stopki to natomiast klasyczna, mocna guma. Z plastiku natomiast zrobiono wygodną, przezroczystą pokrywę, która pozwala na stały podgląd procesu mielenia ziaren wykonywanego przez dwuskrzydłowy nóż. Co ważne – opisywany młynek jest niezwykle wydajny. W ciągu jednej minuty zmieli on nawet 115 gram ziaren. Taka ich ilość pozwoli na przygotowanie około 12 kaw typu espresso. Oczywiście im mniej ziaren włożymy do młynka, tym będą one zmielone szybciej.

Dla wygody użytkownika w urządzeniu umieszczono podświetlany włącznik. Komfortowym rozwiązaniem jest także dodatkowa wolna przestrzeń pod dnem młynka, w której można swobodnie schować jego kabel. Naturalnie nie zabrakło też systemu zabezpieczającego przed uruchomieniem działania noży w przypadku, gdy pokrywa sprzętu jest otwarta.