Przegląd młynków elektrycznych do przypraw

Młynki do przypraw, w tym najpopularniejsze młynki do pieprzu i soli to bardzo przydatne urządzenia kuchenne, które pozwolą cieszyć się aromatem i smakiem świeżo zmielonych przypraw, a takie nadają potrawom wyrazistości i charakteru. Tym bardziej, jeśli mielenie jest łatwe i przyjemne, bo odbywa się nie ręcznie, a w sposób automatyczny, za pomocą elektrycznych młynków do przypraw.

King Hoff KH-4043

Jest to podwójny młynek elektryczny z podświetleniem, który zawiera dwa umieszczone obustronnie pojemniki na sól oraz na pieprz. Uruchamiany jest podwójnym przyciskiem od góry w zależności od tego, którą przyprawę chcemy mielić. Ceramiczny młynek może być użyty zarówno do ziaren pieprzu jak i do kryształków soli morskiej. Wykonany został ze stali nierdzewnej INOX w wykończeniu matowym. Obudowa posiada okienko wskazujące poziom zawartości ziaren, a wydajny silnik bez trudu radzi siebie z każdym rodzajem pieprzu lub soli. Podwójny ceramiczny mechanizm do ścierania z regulacją grubości mielenia jest odporny na korozję. Młynek ma elegancki kształt, który sprawia, że efektownie prezentuje się w każdej kuchni, a podświetlenie dodaje mu nowoczesnego wyglądu. Posiada też łatwy sposób regulacji mielenia przez kręcenie gałką na górze. Zasilany jest na baterie 6 x AAA i ma dodatkowo podświetlenie LED przyprawianego miejsca. Młynek i wiele innych artykułów przydatnych w kuchni kupicie na okazje.info: http://www.okazje.info.pl/

elektryczny młynek do pieprzu soli

okazje.info.pl

ELIS P młynek z ładowarką 

Producentem tego młynka jest Peugeot i jest to elektryczny młynek do pieprzu lub soli o wysokości 20 cm. Wykonany został ze stali nierdzewnej i akrylu, a zasilany jest akumulatorowo – w zestawie posiada ładowarkę elektryczną. Mechanizm mielenia jest typu U-Select.  Jest to opatentowany przez producenta mechanizm umożliwiający precyzyjne ustawienie grubości mielenia ziarna pieprzu lub kryształków soli. Młynek posiada oświetlenie uruchamiane podczas pracy młynka, a dzięki zastosowaniu przezroczystego akrylu, można obserwować proces mielenia oraz kontrolować ilość ziaren. ELIS jest doskonałym połączeniem elegancji z nowoczesnością, idealnie nadaje się na prezent. Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, młynek jest odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością, dlatego marka udziela na niego wieczystej gwarancji. Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej potrawy. Poszukaj go pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/elis-p-mlynek-z-ladowarka-23225.html.

elektryczny młynek do pieprzu soli

okazje.info.pl

AMBITION 62347 Galaxy 

Czerwony młynek Galaxy posiada regulację grubości mielenia, a jego mechanizm mielący wykonany jest z ceramiki. Młynek jest zasilany na baterie i przeznaczony jest do mielenia pieprzu lub soli w kryształkach. Młynek elektryczny do pieprzu i soli marki Ambition charakteryzuje się nowoczesnym i eleganckim wyglądem oraz precyzją wykonania. Jest wygodny w użyciu dzięki wyprofilowanym kształtom, a do tego ma designerski wygląd, zatem stanowi doskonałą ozdobę kuchni. Kupisz go pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/ambition-62347-galaxy.html.

elektryczny młynek do pieprzu soli

okazje.info.pl