Przegląd chlebaków na pieczywo

Chlebak na pieczywo to jeden ze stałych element wyposażenia kuchni. Oferowane przez producentów modele są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne i estetyczne, wykonane z dbałością o jakość.  Chlebaki te powinny dobrze komponować się z pozostałymi kuchennymi urządzeniami, ale przede wszystkim muszą służyć do przechowywania chleba. Poniżej kilka pięknych propozycji z porównywarki Okazje.info, różniących się od siebie stylem i materiałem, z jakiego są wykonane.

Tadar Fuente to chlebak wykonany ze stali węglowej, w kolorze białym, z dodatkiem drewna bambusowego, z którego wykonano pokrywę. Wymiary tego chlebaka to długość 33 cm, szerokość 21 cm i wysokość 14,5 cm. Chlebak jest niezwykle elegancki w swej prostocie. Zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią i wysychaniem pieczywa, dając gwarancję świeżości przechowywanych produktów, a przy tym jest łatwy do utrzymania w czystości. Jest bezpieczny w kontakcie z żywnością.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Chlebak Duo COUNTRY z kolei wchodzi w skład linii produktów Domek, która to linia charakteryzuje się kremowym kolorem z brązowym zdobieniem. Wykonany został z najwyższej jakości ceramiki w kolorze kremowym z brązowym motywem domku. Zastawa utrzymana jest w tradycyjnym kształcie. Zestaw znajdzie swoje miejsce zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu. Pokrywka dodatkowo wyposażona jest w silikonową uszczelkę. Pojemność maksymalna chlebaka to 3,2 l. Wymiary: wysokość 21 cm, średnica górna 11,6 cm,  długość dna 14 cm, szerokość dna 14 cm. Ten i więcej stylowych chlebaków można znaleźć na okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/kuchnia-i-jadalnia/

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Równie ciekawy pod względem wzornictwa jest chlebak ODELO wykonany solidnie ze stali emaliowanej. Wysokość całkowita to 21 cm, długość 46 cm, szerokość 22,5 cm, a szerokość z uchwytem 24 cm. Chlebak waży ok. 1,4 kg. Niepowtarzalna kolorystyka uatrakcyjni każde wnętrze, idealnie nadaje się do przechowywania każdego rodzaju pieczywa. Chlebak jest cichy i dyskretny, ma niezwykle wygodne otwieranie i zamykanie.

okazje.info.pl

okazje.info.pl