Precyzyjne wagi kuchenne

W każdej kuchni potrzebna jest waga do odważania produktów do przygotowania potraw. Nowoczesne urządzenia posiadają jednak wiele dodatkowych funkcji – podają kaloryczność produktów, ich skład odżywczy. Oto kilka rodzajów wag kuchennych, które można kupić w serwisie Okazje.info.

Adler AD 3133 to waga przenośna, do postawienia na blacie kuchennym lub stole. Maksymalny załadunek wagi wynosi 5 kg, a jej dokładność to 1 g. Wyposażona jest w funkcję zerowania oraz tarowania, dokonuje pomiaru w różnych jednostkach i wyłącza się automatycznie. Ma również pamięć wcześniejszych pomiarów – zapamiętuje wyniki ważenia dziewięćdziesięciu dziewięciu produktów. Waga posiada bazę danych o 999 produktach. Oblicza zawartość  kalorii, sodu, węglowodanów, błonnika, protein, tłuszczu i cholesterolu w ważonych produktach spożywczych. Dodatkowo posiada wskaźnik przeciążenia oraz wskaźnik zużycia baterii. Dokonuje też pomiaru temperatury otoczenia. Szalka wagi wykonana jest z hartowanego szkła o grubości 5 mm. Obudowa ma srebrny kolor. Waga jest zasilana za pomocą baterii alkalicznej 9 V.

dokładna waga kuchenna

okazje.info.pl

Beurer KS 19 Fresh to waga kuchenna, dzięki której odmierzanie składników przepisu na oko lub posługiwanie się innego rodzaju domowymi sposobami nie jest już konieczne. Waga kuchenna KS 19 Fresh – Beurer pozwala precyzyjnie i w łatwy i szybki sposób odmierzyć pożądaną ilość niemalże wszystkich produktów spożywczych, dzięki czemu możliwe staje się przygotowanie posiłku, także dietetycznego, dokładnie wedle przepisu. Prezentowany model to nowoczesna waga kuchenna z bezpiecznego szkła o atrakcyjnym designie, która jest obsługiwana za pomocą intuicyjnych przycisków czujnikowych, a surowiec użyty do jej wykonania umożliwia łatwe czyszczenie powierzchni ważenia. Maksymalne obciążenie urządzenia to 5 kg, a pomiar dokonywany jest z dokładnością do 1 g. Komfort użytkowania wagi podkreśla funkcja przełączania jednostek miary, a także informowanie o przeciążeniu, wielkość cyfr aż 20 mm, która jest przyjazna dla oka, a także automatyczne wyłączanie, ograniczające zużycie baterii. Zatem, możemy poczuć się w kuchni pewnie i przekonać się, że dzięki odpowiedniemu wyposażeniu takiemu jak waga kuchenna Beurer, każdy przepis jest łatwy do zastosowania. Wagę obsługuje się przy pomocy nowoczesnych przycisków czujnikowych.

dokładna waga kuchenna

okazje.info.pl