Piękne i funkcjonalne elektryczne czajniki ceramiczne

Szukając do swojej kuchni stylowych, pasujących do charakteru aranżacji detali, nie możemy zapominać o takich detalach jak sprzęty codziennego użytku. Mowa tu przede wszystkim o używanym codziennie i często czajniku. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dokonać wyboru spośród modeli ceramicznych. Oto nasze propozycje.

Optimum CJ 1310

Jest to czajnik ceramiczny o pojemności 1 litra i mocy 1500 W. Pokrywa jest otwierana manualnie. Czajnik posiada płaską, zakrytą grzałkę. Zabezpieczeniem jest automatyczne wyłączanie oraz zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika. Posiada lampkę kontrolną. Czajnik jest bezprzewodowy, na podstawie obrotowej 360 stopni. Waga urządzenia to 1250 g, a wymiary opakowania to 250 x 215 x 185 mm. Czajnik posiada filtr antyosadowy, a długość jego kabla wynosi 0,7 m.

czajnik ceramiczny

okazje.info.pl

Czajnik Wiosna 65653 od Haen

Czajnik z serii cztery pory roku – Spring – czyli Wiosna to projekt Katarzyny Herman-Janiec. Posiada ceramiczny korpus oraz wygodny, duży uchwyt. Precyzyjny termostat automatycznie wyłącza czajnik, gdy woda osiągnie 100°C, o czym informuje wskaźnik świetlny w przełączniku. Dodatkowym zabezpieczeniem jest automatyczne wyłączenie po zdjęciu urządzenia z obrotowej podstawy oraz przy zbyt małej ilości wody – minimum to 0,3 l. Czajnik posiada wskaźnik poziomu wody, uchwyt do nawijania przewodu sieciowego pozwalający na skrócenie jego długości. Podstawa ma stopy antypoślizgowe. Moc czajnika to 1200 W. Element grzewczy w postaci płaskiej grzałki wykonany został ze stali nierdzewnej. Pojemność czajnika to 1,2 litra.

czajnik ceramiczny

okazje.info.pl

Model JK1008RWD od Kalorik

Czajnik elektryczny bezprzewodowy to wygodne rozwiązanie podczas codziennego gotowania wody na kawę lub herbatę. Prezentowane urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem, wskaźnik poziomu wody oraz filtr osadów wapiennych. Czajnik posiada wykończenie ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i solidny. Sprzęt wyróżnia się niecodziennym designem w stylu retro i żywym czerwonym kolorem, który wprowadzi do wnętrza radosny nastrój. To świetny pomysł na prezent i doskonały dodatek do przytulnych kuchni. Pojemność tego czajnika to 1,7 l. Posiada w pełni obrotową podstawę 360 stopni, zabudowany element grzejny, zabezpieczenie przed przegrzaniem, uchylne wieczko z zatrzaskiem, wskaźnik poziomu wody, filtr osadów wapiennych. Jego moc to 3000 W. Posiada płaską grzałkę, filtr antyosadowy.

czajnik ceramiczny

okazje.info.pl