Naczynia w kształcie zwierząt od Sagaform

Dobrze wiemy, że jedzenie podane ładnie, a do tego na ciekawej zastawie stołowej, smakuje zupełnie inaczej, jednocześnie zaspokajając nie tylko potrzeby fizjologiczne w postaci spożywania pokarmów, ale również potrzeby estetyczne – czyli potrzebę kontaktu z pięknem i sztuką – także tą użytkową.

Taką ucztę dla zmysłów, również artystycznych, oferuje istniejąca od ponad dwudziestu lat marka Sagaform, która dała się już poznać ludziom na całym świecie jako synonim dobrego wzornictwa, wysokiej jakości i niewygórowanych cen. Marka oferuje produkty stworzone przez wybitnych, zdolnych projektantów, a główna linia to przedmioty związane z przygotowywaniem i spożywaniem posiłków. Produkty Sagaform nadają się doskonale na prezent, ze względu na to, że maja eleganckie, estetyczne opakowania.

Jedną z serii produktów marki Sagaform jest seria zwierzęca o nazwie Animal, w której skład wchodzą miseczki na dodatki spożywcze czy sałatki, wykonane z ceramiki, w kształcie czterech różnych zwierząt – królika, kury, kota i wiewiórki.
Proste formy miseczek, przełamane kolorami to idealna propozycja na każdy stół czy stolik kawowy.

Innie ciekawe pojemniki kuchenne można zobaczyć na Okazje.info.