Multicooker retro KitchenAid 5KMC4244EER

KitchenAid 5KMC4244EER to niezwykle stylowe, wielofunkcyjne urządzenie w stylu Multicookera, które posiada aż dwanaście programów gotowania i funkcję automatycznego utrzymywania temperatury.

Funkcjonalny i piękny

Z tym urządzeniem możemy obsmażać, podsmażać, gotować na wolnym ogniu, gotować na parze oraz w trybach Rice, Soup, Risotto, Pilaf, Porridge (Owsianka), Bake (Pieczenie), Yogurt. Multicooker umożliwia również przygotowanie najbardziej wymagających dań. Za pomocą Multicookera możemy precyzyjnie, równomiernie podgrzewać oraz kontrolować temperatury od 75 stopni Celsjusza do 230 stopni Celsjusza. Możemy też obsmażyć mięso w wysokiej temperaturze, aby zatrzymać w nim płyny i soki i w ten sposób zachować soczystość. Temperatura 35 stopni Celsjusza jest dostępna jedynie w trybie Yogurt. Urządzenie daje możliwość do 12 godzin gotowania i 24 godzin automatycznego utrzymywania temperatury.

multicooker w stylu retro

okazje.info.pl

Wyposażone jest w intuicyjny, cyfrowy wyświetlacz w kilku językach, który informuje użytkownika o czasie, temperaturze oraz trybie pracy krok po kroku. Zastosowana w urządzeniu nieprzywierająca, odporna na zarysowania powłoka wewnętrzna pojemnika CeramaShield i szklana przezroczysta pokrywa zapewniają przygotowanie potraw bez przywierania jedzenia, z równomiernie rozłożoną temperaturą podczas gotowania. Pokrywa dostosowana jest do łatwego nalewania i odcedzania. Urządzenie posiada również wyjmowane akcesorium Stir Tower z trzema prędkościami dołączone w zestawie. Niezwykle proste łączenie, mieszanie i dodawanie składników zapewnia równomierne rozłożenie ciepła i dokładne przyrządzenie potraw według przepisów. Oprócz funkcjonalności multicooker ma też walory estetyczne i dekoracyjne. Ma piękny czerwony kolor i jest utrzymany w charakterystycznej dla linii retro tej marki stylistyce lat 50-tych dwudziestego wieku.