Lodówka CSA24021T od Beko

Żadna współczesna kuchnia nie obejdzie się dzisiaj bez lodówki – najlepiej nowoczesnej, ekonomicznej w eksploatacji i ekologicznej dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej. Takie walory posiada lodówka marki Beko – model CSA24021T, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu popularności według Okazje.info. 

Nowoczesna, ekonomiczna i funkcjonalna

CSA 24021 to chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca z dolnym zamrażalnikiem, o pojemności chłodziarki 142 litry i pojemności zamrażarki 87 l. Pojemność całkowita to zatem 229 litrów. Lodówka jest sterowana mechanicznie i działa w oparciu o jeden agregat. Jej drzwi zostały wyposażone w uszczelkę antybakteryjną. Zdolność zamrażania przez to urządzenie to 3,5 kg w ciągu doby, a czas utrzymania temperatury bez zasilania to 18 godzin. Chłodziarka rozmraża się automatycznie, natomiast zamrażalnik manualnie. Wśród użytecznych funkcji lodówki wymienić należy szybkie rozmrażanie oraz szybkie mrożenie. W chłodziarce zainstalowano trzy półki oraz jedną szufladę. Na drzwiach chłodziarki znajdują się dodatkowo trzy balkoniki.

lodówko - zamrażarka beko

okazje.info.pl

W zamrażarce zastosowano dwie półki i trzy pełne szuflady. Oświetlenie wnętrza stanowią diody LED. Lodówka posiada ponadto w wyposażeniu pojemnik na jajka oraz pojemnik na kostki lodu. Parametry fizyczne lodówko – zamrażarki to szerokość 540 mm, wysokość 1520 mm i głębokość 600 mm. Waga urządzenia to 49 kg. Klasa energetyczna lodówki to A+, roczne zużycie energii 234 kWh, poziom głośności 42 dB. Front lodówki wykonany jest z tworzywa w kolorze białym.