Kuchenne prezenty na Dzień Matki

Wiele kobiet uwielbia spędzać czas w kuchni – jest to wręcz ich pasją. Jeśli więc Twoja mama należy do ich grona, na Dzień Matki możesz jej spokojnie kupić nowczesny prezent kuchenny. WYbierając go możesz postawić na praktyczność, design czy obie z tych cech. Podpowiadamy, co jest teraz modne do kuchni. Sprawdź, co najlepiej ofiarować mamie – wielbicielce kuchni.

Zestaw Solniczki i Pieprzniczki [pi:p] , niezbędny zestaw dla tych, którzy cenią sobie pomysłowy design. Uroczy, prosty projekt, nawiązujący do natury, delikatny, pasujący do neutralnych nowoczesnych wnętrz. Niebanalna forma i doskonałe wykonanie. Komple

Prezenty na Dzień Matki dla Pani Domu

 

Jeśli Twój budżet jest niewielki, mamie-wielbicielce kuchni możesz kupić wagę kuchenną, ciekawą miskę na sałatkę, ładny zestaw solniczki z pieprzniczką, zegar kuchenny, podstawki pod talerze czy szklanki, dzbanek lub filiżankę na herbatę, dzbanek na wodę, siekacz do ziół, foremkę do jajek sadzonych o oryginalnym kształcie, zaparzacz do herbaty, temperókę do warzyw tnącą je w dekoracyjne wstęgi, rękawice kuchenne czy zestaw łyżek sałatkowych.

Mając nieco więcej pieniędzy, śmiało możemy zainwestować w nowoczesne AGD, któego mama nie ma jeszcze w kuchni. Może to być ekspres do kawy, wielofunkcyjny blender, krajalnica, parowar, suszarka do owoców, kuchenkę mikrofalową, piekarnik do zabudowy, frytkownicę, grill elektryczny, opiekacz do kanapek, wypiekacz do chleba, gofrownicę czy nawet jajowar. Wybór jest tu naprawdę duży zarówno tak jeśli chodzi o rodzaje poszczególnych urządzeń, jak i ich ceny, bez problemu znajdziemy więc coś najodpowiedniejszego.