Kuchenka mikrofalowa Electrolux EMS 21400S

Electrolux EMS 21400S to elegancka kuchenka mikrofalowa wykonana ze stali nierdzewnej, którą dodatkowo wyposażono w funkcję grilla. Kuchenka daje też możliwość automatycznego rozmrażania i gwarantuje niski pobór energii w trybie ekologicznym.

Jedna kuchenka, więcej możliwości

Kuchenka mikrofalowa Electrolux EMS 21400S daje większe możliwości korzystania ze standardowych funkcji gotowania przy użyciu mikrofal oraz z wykorzystaniem kwarcowego grilla. Dzięki wygodnemu w użyciu wyświetlaczowi LED z pokrętłami i przyciskami, sterowanie kuchenką mikrofalową jest łatwe i intuicyjne. Tryb automatycznego rozmrażania jest połączony z trybem gotowania, co oznacza, że można dalej gotować, bo gdy wszystko jest dokładnie rozmrożone, natychmiast po zakończeniu programu automatycznego rozmrażania, można przejść bezpośrednio do następnego punktu przepisu bez obaw, że składniki nie będą całkowicie rozmrożone. Kuchenka zapewnia nam też pełne informacje na temat procesu gotowania, ponieważ jest wyposażona w przydatny wyświetlacz cyfrowy, który na bieżąco informuje o aktualnym etapie wybranego programu gotowania.

kuchenka mikrofalowa electrolux

okazje.info.pl

Specyfikacja techniczna kuchenki mikrofalowej Electrolux EMS 21400S

Jest to model wolnostojący, z mechanizmem otwierania drzwi sterowanym przyciskiem. Dostępne tryby gotowania to mikrofale i grill łącznie oraz oddzielnie sam grill lub same mikrofale. Moc mikrofal to 800 W, a liczba poziomów mocy to jedenaście. Moc grilla wynosi natomiast 1000 W. Do tego dochodzi jeszcze automatyczne rozmrażanie. Kuchenka posiada sygnalizację końca cyklu gotowania, a moc wybiera się za pomocą pokrętła sterowania. W kuchence zastosowano zegar elektroniczny z timerem. Wnętrze jest oświetlone, a talerz obrotowy ze szkła ma średnicę 27 cm. Dołączone akcesoria to tacka do grillowania oraz niska tacka do grillowania. Dla bezpieczeństwa, kuchenka ta posiada także blokadę przed dziećmi. Wymiary kuchenki to głębokość 42,2 cm, szerokość 48,5 cm oraz 
wysokość 28,7 cm. Pojemność kuchenki wynosi 18,5 l, a jej waga to nieco ponad 16,5 kilograma.