Książka kucharska. Dieta przyspieszająca metabolizm

„Książka kucharska. Dieta przyspieszająca metabolizm” to zbiór dwustu wspaniałych przepisów, pomagających zrzucić do 10 kilogramów w 28 dni. Autorka tej bestsellerowej książki tak wykorzystuj jedzenie, aby gotowanie uzdrawiało, zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tej książce. Jest ona nieodzownym towarzyszem podczas stosowania diety, która pozwala celebrować jedzenie, stawia na różnorodność i każe jeść pięć do sześciu razy dziennie zgodnie z trzyfazowym planem, opracowanym tak, aby utrzymywać przemianę materii w stanie intensywnego spalania.

Co zawiera książka?

W książce znalazło się ponad dwieście prostych, a przy tym apetycznych przepisów do wykorzystania w trakcie trzech faz diety przyspieszającej metabolizm. Przepisy nadają się dla całej rodziny, są też pozycje wegetariańskie i wegańskie tak skomponowane, że polubią je nawet miłośnicy mięsa. Znajdziemy tu też wiele pomysłów na dania bez glutenu, a także przeznaczone dla alergików, jak również mnóstwo przepisów na duże porcje do zamrażania. Nie zabrakło także propozycji na dania z wolnowaru, które przygotowuje się w mniej niż pięć minut. A oprócz tego dużo pomocnych i przystępnych rad i wskazówek, jak gotować w każdej z trzech faz, sugestie, jak wymieniać składniki, aby jeszcze bardziej wzbogacić kulinarny repertuar.

książka z przepisami na przyspieszenie przemiany materii

okazje.info.pl

Autorką książki „Książka kucharska. Dieta przyspieszająca metabolizm” jest Haylie Pomroy, autorka numeru 1 na liście bestsellerów New York Timesa, która jest dobrze znana zarówno w Hollywood, jak i w środowisku medycznym ze swojej umiejętności powodowania szybkiej utraty wagi przez zastosowanie pożywienia jako zapłonu przemiany materii. W swoich klinikach ma wielu sławnych klientów, a należą do nich: Jennifer Lopez, LL Cool J, Robert Downey junior, Reese Witherspoon i sportowcy z NFL.