Idealny pomocnik na święta!

Szukasz urządzenia, które pomoże Ci z przygotowaniami do świąt? Kogoś, kto choć trochę wręczy w wyrabianiu ciasta, szykowaniu farszu na pierogi czy w innych pracach? Na ratunek przychodzi Robot SENCOR STM 3013 OR, czyli wielofunkcyjny model, który sprawdzi się naprawdę w każdej sytuacji. Model ten nadaje się do przygotowywania dużej ilości ciasta.

Kuchenny przyjaciel

Robot SENCOR STM 3013 OR to model, który znakomicie nadaje się do użytku domowego. Przede wszystkim jego główną zaletą jest duża miska wykonana ze stali nierdzewnej. Znakomicie można przygotować w niej naprawdę duże ilości ciasta. Oprócz tego urządzenie wyposażone jest w specjalne, wymienne nakładki do mieszania: końcówkę do ugniatania, trzepaczkę w kształcie litery A oraz ubijaczkę. Ponadto niewątpliwą zaletą tego modelu jest fakt, że to robot planetarny, którego mieszadełka poruszają się w różne strony, zapewniając dokładniejsze przemieszanie wszystkich produktów.

Roboty kuchenne Robot z misą SENCOR STM 3013OR. Za każde 500 zł otrzymasz 50 zł na dowolne zakupy na stacjach BP. Sprawdź szczegóły!

Robot SENCOR STM 3013 OR posiada bagnetowy system montażu oraz wymiany części, dzięki czemu całość zajmuje raptem kilka sekund! Sprawnie wymieniaj wszystkie nasadki i spraw, by pieczenie czy gotowanie stało się przyjemnością. Ma także odchylane ramie, które pozwala na łatwe przenoszenie, szybszą wymianę końcówek czy sprawniejsze dodawanie składników. W zestawie znajduje się także specjalna nasadka chroniąca misę przed przedostaniem się do środka wszelkich zanieczyszczeń. Posiada również tryb impulsowy, który zapewnia krótki czas pracy na maksymalnych obrotach. Moc tego modelu wynosi 450 W.