Idealne na imprezy – urządzenie do waty cukrowej Clatronic

Clatronic ZWM 3478 to urządzenie do waty cukrowej, które sprawdzi się zarówno na imprezach, wśród dorosłych i dzieci, jak również na co dzień, jako pomysł na oryginalny podwieczorek i odrobinę słodkości.

Pyszny deser bez wychodzenia z domu

Clatronic ZWM 3478 to urządzenie, które umożliwia samodzielne przygotowanie ulubionej waty cukrowej. Urządzenie posiada dużą misę o średnicy około 27 cm oraz osłonę zabezpieczającą przed rozpryskami. Stabilność urządzenia gwarantują antypoślizgowe nóżki. Osłona misy jest przeźroczysta, element grzejny kwarcowy. Nóżki mają przyssawki, co zwiększa ich przyczepność, a tym samym stabilność całego urządzenia. Naczynie oraz osłonę można myć w zmywarce. Waga produktu to 1,6 kg, a jego wymiary to 27,5 x 27,5 x 23,5 cm. Moc urządzenia wynosi 500 W. Clatronic ZWM 3478 ma kolor biały oraz zasilanie sieciowe. Urządzenie jest objęte gwarancją 24 miesięczną. Załączone wyposażenie to łyżeczka do dozowania oraz dziesięć specjalnych patyczków na watę. 

urządzenie do waty cukrowej

okazje.info.pl

Wata cukrowa to niezapomniany łakoć z dzieciństwa. Forma delikatnej mgiełki, niesamowicie słodkiej i lepkiej, powoduje, że dziecięce oczy się śmieją. I nie tylko dziecięce, bo to frajda dla całej rodziny, na podwieczorek po niedzielnym obiedzie czy w czasie spotkania z przyjaciółmi na kawie.