Healthy Juicer 2G od Lexen

Healthy Juicer 2G od Lexen to ręczna wyciskarka soku w nowej wersji. Posiada ulepszony wałek ślimakowy oraz korpus, które są teraz większe oraz bardziej wydajne w porównaniu z poprzednią wersją. Jest to wspaniała wyciskarka ręczna idealnie nadająca się do wyciskanie soku z trawy pszenicznej.

Wysoka jakość i świeże soki od ręki

Ręczna wyciskarka soku Lexen Healthy Juicer jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, nadaje się do wyciskania soków z owoców, warzyw oraz traw, a do tego jest niezwykle łatwa w obsłudze oraz myciu. Przy wadze niewiele ponad 1 kg, doskonale nadaje się jako wyciskarka, którą można zabrać ze sobą na wakacje. Wyciskarkę Lexen Healthy Juicer szczególnie poleca się osobom ceniącym picie soku z trawy pszenicznej, gdyż spisuje się ona doskonale podczas wyciskania soku z trawy. Jest to także idealny produkt dla kogoś, kto dopiero co zaczyna przygodę z piciem świeżych soków.

ręczna wyciskarka soku

okazje.info.pl

Ręczna wyciskarka soku Lexen Healthy Juicer dobrze radzi sobie z wszelkiego rodzaju owocami czy warzywami, włącznie z warzywami twardymi takimi, jak marchew czy seler naciowy. Można jej z powodzeniem używać do przygotowywania wszelkiego rodzaju soków. Główne zalety wyciskarki soku Lexen Healthy Juicer to możliwość jej użycia do wyciskania trawy pszenicznej, wysoka jakość wykonania, łatwość czyszczenia oraz montażu, a także kompaktowe rozmiary oraz masa. Do tego dochodzi przystępna cena, solidna przyssawka i klamra mocująca.