Gotuj i chudnij, szybko & łatwo

Odchudzanie kojarzy Ci się z głodówką i innego typu wyrzeczeniami? Nic bardziej mylnego! Wcale tak nie musi być, co w swojej książce „Gotuj i chudnij, szybko & łatwo udowadnia Kay Plunkett-Hogge.

książka kucharska

okazje.info.pl

We wspomnianej książce znajdziemy aż sto przepisów na dania dietetyczne, a zarazem bardzo smaczne. Bo wydawnictwo to to nie klasyczna książka kucharska, a po prostu przewodnik po zdrowym stylu życia, opowiadający o tym co najlepiej zjeść na śniadanie, obiad, deser, kolację czy nawet w momentach napadów wilczego głodu. Ważne jest także to, że przygotowanie większości z proponowanych potraw zajmie nam zaledwie kilka niezbyt długich chwil.

Kim jest autorka „Gotuj i chudnij, szybko & łatwo”? To bardzo znana publicystka kulinarna, która skupia wokół strony cookyurserfthin także innych blogerów zajmujących się jedzeniową tematyką. Książka jest więc owocem pracy samej autorki, jak i współpracujących z nią osób. Dzięki temu znajdziemy w niej zarówno dobre przepisy na zdrową grochówkę, barszcz czy zapiekankę, jak i na kebaby, indyjskie curry czy luizjańskie mega burgery.