Garnek do spagetti PRESTO z pokrywką

Uwielbiasz spaghetti, ale nie jest Ci zbyt wygodnie gotować do niego makaronu w zwykłym garnku? Znamy ten ból. Dlatego dziś polecamy Ci garnek do gotowania spaghetti o nawie Presto, który stworzyła firma Tescoma. Ma on średnicę dwudziestu centymetrów, a w zestawie dostajemy także specjalną pokrywkę  otworem, przez który odprowadzana jest para wodna.

Dlaczego warto stosować garnki do gotowania spaghetti?

Przede wszystkim dlatego, że wygodnie ugotujesz w nich długi makaron, ale też różne warzywa, które później z łatwością odcedzisz. Opisywany garnek marki Presto zrobiono z bardzo dobrej, nierdzewnej stali, dodając do niego wielowarstwowe dno i solidne uchwyty. Co więcej – wewnątrz garnka znajdziemy miarkę, która pozwoli na precyzyjne odmierzenie ilości gotowanych produktów.

Nowoczesna konstrukcja sprawia, że garnek można używać zarówno na kuchenkach elektrycznych i gazowych, jak i indukcyjnych oraz ceramicznych. Można go także myć bez obaw w zmywarce. Pojemność produktu to cztery litry. Za powyższy garnek Tescoma zapłacimy w sklepach internetowych około dwustu pięćdziesięciu złotych plus koszty wysyłki.