3 pomysły na prezenty do nowoczesnej kuchni

Niektóre kobiety nie lubią dostawać prezentów związanych z kuchnią. Są jednak i takie panie, które przestrzeń kuchenną uważają za swoje królestwo, i każdy niepowtarzalny gadżet dedykowany temu miejscu jest dla nich na wagę złota. Jeśli więc Twoja mama, żona, teściowa, przyjaciółka czy siostra należą do drugiej grupy kobiet, możesz skorzystać z naszych podpowiedzi i w ramach upominków świątecznych kupić jej jeden z proponowanych przez nas, niepowtarzalnych gadżetów.

Zaparzacz do herbaty z serialu Doctor Who

źródło: producent

źródło: producent

Doctor Who to jeden z amerykańskich seriali wszech czasów. Ma on już pięćdziesiąt lat, a jego popularność bynajmniej nie maleje. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez nowego odcinka tej produkcji, proponujemy zaparzacz mający formę statku kosmicznego Tradis. Jest on zrobiony z mocnej, nierdzewnej stali. Na wszystkich bokach produktu umieszczono dziurki pozwalające na swobodny przepływ wody, zaś do zakończenia łańcuszka przyczepiono ciężarek, dzięki któremu nie będzie on niekontrolowanie wpadał do herbaty. Cena zaparzacza Tradis to około 10 dolarów.

Laserowy nóż do pizzy

źródło: producent

źródło: producent

Jeśli chcesz, by Twoja ulubiona pizza została pokrojona na idealnie równe kawałki, skorzystaj ze specjalnego noża z laserem. Dzięki niemu każda z osób siedzących przy stole dostanie taki sam kawałek placka z dodatkami. Całość wygląda nieco jak karabin maszynowy z celownikiem i jest równie dokładna jak on. Jedynym minusem jest to, że wspomnianego noża nie można myć w zmywarce. Cena, jaką trzeba zapłacić za ten gadżet, to około 30 dolarów. Wiele ciekawych produktów, które z pewnością będą stanowiły dobry prezent dla bliskich, można znaleźć tu: http://www.okazje.info.pl/

Kieliszki do wina jak żarówki

źródło: producent

źródło: producent

Dobre wino nie powinno być pite w byle jakich kieliszkach. Odpowiednio dobrane szkło nadaje bowiem trunkowi klasy oraz podkreśla jego walory kolorystyczne. W sklepach można dostać bardzo wiele różnych kieliszków do wina, jednak nas zachwyciły wyłącznie te, których główna część przypomina żarówki. Szkło użyte do ich wykonania jest naturalnie grubsze od szkła żarówkowego, ale wygląd pozostaje taki sam. Kieliszki sprzedawane są w zestawach po dwie sztuki. Ich cena to około 20 dolarów za komplet.