Gofrownica Clatronic WA 3606

Gofry kojarzą mi się z latem. Od dziecka jadłam je bowiem w budkach zlokalizowanych przy miejskich deptakach czy nadmorskich promenadach. Z chęcią więc zabieram moje dzieci na gofry, często robię ten przysmak także w domu. Jako, że ostatnio moja gofrownica się popsuła, zmuszona byłam kupić nową. Wybór padł na Clatronic WA 3606. Dlaczego ten model? Już odpowiadam.

Gofrownica Clatronic WA 3606

Zalety gofrownicy Clatronic WA 3606

Clatronic WA 3606 posiada wkładkę z nierdzewnej stali która jest wysoce odporna na zarysowania i posiada nieprzywierającą powłokę. W produkcie znajdziemy dwie grzejne płyty mające wymiary 21,5 centymetra x 13,5 centymetra. Powiedzmy jeszcze o specjalnym uchwycie który jest dobrze izolowany przed gorącem, płynnie regulowanym termostacie czy dwóch kontrolkach, z których jedna informuje nas o podłączeniu zasilania, a druga o nagrzaniu urządzenia do odpowiedniej temperatury.

Dla bezpieczeństwa pracy, w gofrownicy Clatronic WA 3606 umieszczono stabilne, podgumowane nóżki, a także funkcję wyłącznika bezpieczeństwa i ochronę przed przegrzaniem. Z kolei w komfortowym przetrzymywaniu produktu w szafce pomaga schowek na przewód. Opisywany model ma moc wynoszącą 800 watt, wagę około 1,5 kilograma oraz wymiary 225 milimetrów (szerokość) x 115 milimetrów (wysokość) x 200 milimetrów (głębokość).